Gemeenteraad-en-college

Periode

Huidig

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

33 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Ap Reinders voorzitter
  2. Mariët Brandts gemeenteraadslid
  3. Lukas Burgering gemeenteraadslid
  4. Peter van Dam gemeenteraadslid
  5. Ron Druppers gemeenteraadslid
  6. Marja van Gaalen gemeenteraadslid
  7. Albert Gemke gemeenteraadslid
  8. Riëtte Habes gemeenteraadslid
  9. Mieke Hoek gemeenteraadslid
  10. Sophia Jeddaoui gemeenteraadslid
  11. Suzanne Kox-Meijer gemeenteraadslid
  12. Ronald van Liempdt gemeenteraadslid
  13. Sarah van Lindenberg-Hess gemeenteraadslid
  14. Mishael van Luipen gemeenteraadslid
  15. Rick Nederend gemeenteraadslid
  16. Jos van Nieuwenhoven gemeenteraadslid
  17. Lisanne Peelen - van de Pol gemeenteraadslid
  18. Chris Portengen gemeenteraadslid
  19. Ike Roetman gemeenteraadslid
  20. Frans de Ronde gemeenteraadslid
  21. Pim van Rossum-Rengelink gemeenteraadslid
  22. Bas van Schaik gemeenteraadslid
  23. Marlous Scherpenzeel gemeenteraadslid
  24. Jan van Sligtenhorst gemeenteraadslid
  25. Mark Tasche gemeenteraadslid
  26. Onno Tijdgat gemeenteraadslid
  27. Wim Ubaghs gemeenteraadslid
  28. Rens Ulijn gemeenteraadslid
  29. Frank Venus gemeenteraadslid
  30. Marieke Versloot gemeenteraadslid
  31. Bas Verwaaijen gemeenteraadslid
  32. Babet de Vries gemeenteraadslid
  33. Tineke de Vries gemeenteraadslid
  34. Jeffrey van Vrouwerf gemeenteraadslid
  35. Bianca Espeldoorn griffier

College van burgemeester en wethouders

Bekijk pagina
Leden van College van burgemeester en wethouders
  1. Ap Reinders burgemeester
  2. Frank van Liempdt wethouder en 1e locoburgemeester
  3. Hans van den Akker wethouder en 2e locoburgemeester vanaf 09-04-2024
  4. Dick Polman wethouder en 3e locoburgemeester
  5. Karin van Vliet wethouder en 4e locoburgemeester
  6. Richard Heijdra gemeentesecretaris

Griffie

Leden van Griffie
  1. Bianca Espeldoorn griffier
  2. AnneMarie Hiemstra raadsadviseur
  3. Brent Wijshijer raadsadviseur
  4. Jacqueline Willenborg raadsadviseur
  5. Clarinda Exalto ondersteuning griffie
  6. Ilona van Veenendaal ondersteuning griffie
  7. Hanneke Heuker communicatieadviseur

Rekenkamer

Leden van Rekenkamer
  1. Gerth Molenaar voorzitter
  2. Robert Olieman vicevoorzitter
  3. Martijn Bakker lid
  4. Jacqueline Willenborg ambtelijk secretaris

Fracties

Lokaal Liberaal

7 zetels
Bekijk pagina
Leden van Lokaal Liberaal
  1. Suzanne Kox-Meijer fractievoorzitter
  2. Ron Druppers raadslid
  3. Ronald van Liempdt raadslid
  4. Jos van Nieuwenhoven raadslid
  5. Onno Tijdgat raadslid
  6. Frank Venus raadslid
  7. Bas Verwaaijen raadslid
  8. Kenneth de Boer commissielid
  9. Sannah-Joy van Iterson commissielid

VVD

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Rick Nederend fractievoorzitter
  2. Mishael van Luipen raadslid
  3. Bas van Schaik raadslid
  4. Babet de Vries raadslid
  5. Jeffrey van Vrouwerf raadslid
  6. Lucas van Hattum commissielid

GroenLinks

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Marja van Gaalen fractievoorzitter
  2. Mariët Brandts raadslid
  3. Albert Gemke raadslid
  4. Stephan van den Berg commissielid vanaf 09-04-2024
  5. André Hofman commissielid
  6. Ed Theunen commissielid vanaf 09-04-2024

CDA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Sarah van Lindenberg-Hess fractievoorzitter vanaf 19-01-2024
  2. Pim van Rossum-Rengelink raadslid vanaf 19-01-2024
  3. Marlous Scherpenzeel raadslid
  4. René Nijland commissielid
  5. Hetty Veneklaas commissielid vanaf 30-01-2024

Streekbelangen

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Streekbelangen
  1. Marieke Versloot fractievoorzitter
  2. Chris Portengen raadslid
  3. Jan van Sligtenhorst raadslid
  4. Boudewijn Broekhuijse commissielid vanaf 30-01-2024
  5. Naomi Vervaart commissielid

PvdA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Lukas Burgering fractievoorzitter
  2. André Kooij commissielid
  3. Victor Koppelmans commissielid

ChristenUnie-SGP

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie-SGP
  1. Ike Roetman fractievoorzitter
  2. Frans de Ronde raadslid
  3. Johan Boele commissielid
  4. Dhr. Victor van Dijk commissielid
  5. Immanuel Wijland commissielid

PVV

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. Wim Ubaghs fractievoorzitter vanaf 18-01-2024
  2. Daniel Bekkers commissielid vanaf 18-01-2024
  3. Edwin Marinus commissielid vanaf 18-01-2024

Het Vechtse Verbond

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Het Vechtse Verbond
  1. Mieke Hoek fractievoorzitter
  2. Nick Jansen commissielid

Samen Stichtse Vecht

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Samen Stichtse Vecht
  1. Riëtte Habes fractievoorzitter
  2. Primla Jaipal commissielid
  3. Sander Jonker commissielid

D66

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Peter van Dam fractievoorzitter
  2. Lisanne Peelen - van de Pol raadslid
  3. Mark Tasche raadslid
  4. Rens Ulijn raadslid
  5. Bert IJpeij commissielid
  6. Birgitta Kramer commissielid
  7. Steven Lameris commissielid

SP

Leden van SP
  1. Tineke de Vries fractievoorzitter
  2. Ton Goudriaan commissielid
  3. Truke Noordenbos commissielid
  4. Ewelina Romijn commissielid vanaf 21-05-2024

Nieuw Links

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Nieuw Links
  1. Sophia Jeddaoui fractievoorzitter

College

Leden van College
  1. Ap Reinders burgemeester
  2. Hans van den Akker wethouder vanaf 09-04-2024
  3. Frank van Liempdt wethouder
  4. Dick Polman wethouder
  5. Karin van Vliet wethouder
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens