Gemeenteraad en college

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2011
17

Leden

Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Mieke Hoek Mieke Hoek (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Dik van 't Hof Dik van 't Hof (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Linda Hogeveen Linda Hogeveen (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Kathalijne de Kruif Kathalijne de Kruif (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Frank van Liempdt Frank van Liempdt (gemeenteraadslid) vanaf 03-11-2011
Foto van Frank Masteling Frank Masteling (gemeenteraadslid) vanaf 23-01-2011
Foto van Dinno de Meer Dinno de Meer (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Harry Noltes Harry Noltes (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Piet Paul Piet Paul (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Gerry Rijsterborgh-Plomp Gerry Rijsterborgh-Plomp (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Rob Roos Rob Roos (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Siem Scherpenzeel Siem Scherpenzeel (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Marnix Veldhuijzen Marnix Veldhuijzen (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Renie Vis-de Ceuninck van Capelle Renie Vis-de Ceuninck van Capelle (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Elfride Zeldenrust Elfride Zeldenrust (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Jelle Hekman Jelle Hekman (griffier) vanaf 01-01-2011
 

College van burgemeester en wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van burgemeester en wethouders

Leden

Foto van Leo van den Nieuwendijk Leo van den Nieuwendijk (gemeentesecretaris) vanaf 01-01-2011
Foto van Pieter de Groene Pieter de Groene (wethouder) vanaf 03-01-2011
Foto van Vital van der Horst Vital van der Horst (wethouder) vanaf 03-01-2011
 

Commissies

Orgaan informatie

Logo van Commissies

Leden

Foto van Dirk de Graaf Dirk de Graaf (commissielid) vanaf 29-03-2011
Foto van Jeroen Willem Klomps Jeroen Willem Klomps (commissielid) vanaf 31-05-2011
Foto van Gerrit Phaff Gerrit Phaff (commissielid) vanaf 29-03-2011
Foto van Ike Roetman Ike Roetman (commissielid) vanaf 03-09-2011
Foto van Marnix Veldhuijzen Marnix Veldhuijzen (commissielid) tot 03-01-2011
Foto van Hetty Veneklaas Hetty Veneklaas (commissielid) vanaf 29-03-2011
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Jelle Hekman Jelle Hekman (griffier) vanaf 01-01-2011
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2011
6

Leden

Foto van Klaas Overbeek Klaas Overbeek (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Sarah van Lindenberg-Hess Sarah van Lindenberg-Hess (gemeenteraadslid)
Foto van Dinno de Meer Dinno de Meer (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Pim van Rossum Pim van Rossum (gemeenteraadslid)
Foto van Siem Scherpenzeel Siem Scherpenzeel (gemeenteraadslid)
Foto van Marnix Veldhuijzen Marnix Veldhuijzen (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Marnix Veldhuijzen Marnix Veldhuijzen (commissielid) tot 03-01-2011
Foto van Astrid Verweij-Bouwman Astrid Verweij-Bouwman (commissielid)
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2011
2

Leden

Foto van Ike Roetman Ike Roetman (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Frans de Ronde Frans de Ronde (gemeenteraadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2011
5

Leden

Foto van Piet Paul Piet Paul (gemeenteraadslid)
Foto van Annet Schoevaars Annet Schoevaars (gemeenteraadslid)
Foto van Tjeerd Schuhmacher Tjeerd Schuhmacher (gemeenteraadslid)
Foto van Ed Theunen Ed Theunen (gemeenteraadslid)
Foto van Gertjan Verstoep Gertjan Verstoep (gemeenteraadslid)
 

Het Vechtse Verbond

Fractie informatie

Logo van Het Vechtse Verbond
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Mieke Hoek Mieke Hoek (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 03-01-2011
 

Lokaal Liberaal

Fractie informatie

Logo van Lokaal Liberaal
Aantal zetels op 31-12-2011
6

Leden

Foto van Suzanne Kox-Meijer Suzanne Kox-Meijer (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid)
Foto van Ronald van Liempdt Ronald van Liempdt (gemeenteraadslid)
Foto van Frank van Liempdt Frank van Liempdt (gemeenteraadslid) vanaf 03-11-2011
Foto van Hans van Maanen Hans van Maanen (gemeenteraadslid)
Foto van Onno Tijdgat Onno Tijdgat (gemeenteraadslid)
Foto van Olaf Morel Olaf Morel (commissielid)
Foto van Frank Venus Frank Venus (commissielid)
 

Maarssen 2000

Fractie informatie

Logo van Maarssen 2000
Aantal zetels op 31-12-2011
2

Leden

Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2011
Foto van Harry Noltes Harry Noltes (gemeenteraadslid)
Foto van Gerry Rijsterborgh-Plomp Gerry Rijsterborgh-Plomp (gemeenteraadslid) tot 27-03-2011
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2011
3

Leden

Foto van Els Swerts Els Swerts (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Joseph Toonen Joseph Toonen (gemeenteraadslid)
Foto van Douwe van der Wal Douwe van der Wal (gemeenteraadslid)
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Wim Ubaghs Wim Ubaghs (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Edwin Marinus Edwin Marinus (commissielid)
Foto van Kenneth Romp Kenneth Romp (commissielid)
 

Streekbelangen

Fractie informatie

Logo van Streekbelangen
Aantal zetels op 31-12-2011
3

Leden

Foto van Rob Roos Rob Roos (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Renie Vis-de Ceuninck van Capelle Renie Vis-de Ceuninck van Capelle (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 03-01-2011
Foto van Karin van Vliet Karin van Vliet (gemeenteraadslid)
Foto van Dirk de Graaf Dirk de Graaf (commissielid) vanaf 29-03-2011
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2011
7

Leden

Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Kathalijne de Kruif Kathalijne de Kruif (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 03-01-2011
Foto van Frank Masteling Frank Masteling (gemeenteraadslid) vanaf 23-01-2011
Foto van Rick Nederend Rick Nederend (gemeenteraadslid)
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (gemeenteraadslid)
Foto van Babet de Vries Babet de Vries (gemeenteraadslid)
Foto van Arjan Wisseborn Arjan Wisseborn (gemeenteraadslid)
Foto van Jeroen Willem Klomps Jeroen Willem Klomps (commissielid) vanaf 31-05-2011
Foto van Bas van Schaik Bas van Schaik (commissielid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2011
4

Leden

Foto van Linda Hogeveen Linda Hogeveen (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 03-01-2011
Foto van Gerrit Phaff Gerrit Phaff (gemeenteraadslid)
Foto van Elmar de Ridder Elmar de Ridder (gemeenteraadslid)
Foto van Steven Rosman Steven Rosman (gemeenteraadslid)
 

Stichtse Vecht Beweegt

Fractie informatie

Logo van Stichtse Vecht Beweegt
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Dik van 't Hof Dik van 't Hof (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 03-01-2011