Gemeenteraad en college

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2014
30

Leden

Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (gemeenteraadslid) vanaf 30-09-2014
Foto van Maarten van Dijk Maarten van Dijk (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Linda van Dort Linda van Dort (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid)
Foto van Femke Goedendorp Femke Goedendorp (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Mieke Hoek Mieke Hoek (gemeenteraadslid)
Foto van Dik van 't Hof Dik van 't Hof (gemeenteraadslid)
Foto van Linda Hogeveen Linda Hogeveen (gemeenteraadslid)
Foto van Suzanne Kox-Meijer Suzanne Kox-Meijer (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Kathalijne de Kruif Kathalijne de Kruif (gemeenteraadslid)
Foto van Frank van Liempdt Frank van Liempdt (gemeenteraadslid)
Foto van Ronald van Liempdt Ronald van Liempdt (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Frank Masteling Frank Masteling (gemeenteraadslid)
Foto van Dinno de Meer Dinno de Meer (gemeenteraadslid) tot 25-03-2014
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (gemeenteraadslid) tot 25-03-2014
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (gemeenteraadslid) vanaf 30-09-2014
Foto van Harry Noltes Harry Noltes (gemeenteraadslid)
Foto van Piet Paul Piet Paul (gemeenteraadslid)
Foto van Gerrit Phaff Gerrit Phaff (gemeenteraadslid) vanaf 22-04-2014
Foto van Elmar de Ridder Elmar de Ridder (gemeenteraadslid) vanaf 22-04-2014
Foto van Gerry Rijsterborgh-Plomp Gerry Rijsterborgh-Plomp (gemeenteraadslid)
Foto van Ike Roetman Ike Roetman (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Frans de Ronde Frans de Ronde (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Rob Roos Rob Roos (gemeenteraadslid)
Foto van Siem Scherpenzeel Siem Scherpenzeel (gemeenteraadslid)
Foto van Els Swerts Els Swerts (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marnix Veldhuijzen Marnix Veldhuijzen (gemeenteraadslid)
Foto van Hetty Veneklaas Hetty Veneklaas (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Bas Verwaaijen Bas Verwaaijen (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dick Verwoert Dick Verwoert (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Elfride Zeldenrust Elfride Zeldenrust (gemeenteraadslid)
Foto van Jelle Hekman Jelle Hekman (griffier)
 

College van burgemeester en wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van burgemeester en wethouders

Leden

Foto van Eric Balemans Eric Balemans (wethouder Middelen, Verkeer en Omgevingswet en 1e locoburgemeester) vanaf 22-04-2014
Foto van Franko Živković-Laurenta Franko Živković-Laurenta (wethouder Ruimte, Milieu en Duurzaamheid en 2e locoburgemeester) vanaf 01-01-2014
Foto van Warner van Vossen Warner van Vossen (wethouder en 5e locoburgemeester) vanaf 01-01-2014
Foto van Annette van Hussel Annette van Hussel (gemeentesecretaris) vanaf 01-12-2014
Foto van Leo van den Nieuwendijk Leo van den Nieuwendijk (gemeentesecretaris) tot 01-12-2014
Foto van Pieter de Groene Pieter de Groene (wethouder)
Foto van Vital van der Horst Vital van der Horst (wethouder)
 

Commissies

Orgaan informatie

Logo van Commissies

Leden

Foto van Rein Bonhof Rein Bonhof (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Hans van den Boogaard Hans van den Boogaard (commissielid) vanaf 28-10-2014
Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (commissielid) vanaf 22-04-2014tot 30-09-2014
Foto van Irma Gondrie Irma Gondrie (commissielid) vanaf 16-12-2014
Foto van Dirk de Graaf Dirk de Graaf (commissielid)
Foto van Riëtte Habes Riëtte Habes (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Jacques Helling Jacques Helling (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Jeroen Willem Klomps Jeroen Willem Klomps (commissielid)
Foto van Ronald van Liempdt Ronald van Liempdt (commissielid) tot 27-03-2014
Foto van Cor Maan Cor Maan (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Joost Molewijk Joost Molewijk (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Ody Neisingh Ody Neisingh (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (commissielid) vanaf 22-04-2014tot 30-09-2014
Foto van Klaas Overbeek Klaas Overbeek (commissielid) vanaf 27-05-2014
Foto van Gerrit Phaff Gerrit Phaff (commissielid) tot 22-04-2014
Foto van Roy de Pijper Roy de Pijper (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Ike Roetman Ike Roetman (commissielid) tot 27-03-2014
Foto van Roos Roodnat Roos Roodnat (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Steven Rosman Steven Rosman (commissielid)
Foto van Wilke Sloesarwij–den Toom Wilke Sloesarwij–den Toom (commissielid) vanaf 26-04-2014
Foto van Flip Tengnagel Flip Tengnagel (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Hetty Veneklaas Hetty Veneklaas (commissielid) tot 27-03-2014
Foto van Bas Verwaaijen Bas Verwaaijen (commissielid) tot 27-03-2014
Foto van Ben Vreugdenhil Ben Vreugdenhil (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Manon Wolfkamp Manon Wolfkamp (commissielid) vanaf 01-01-2014
Foto van Jelte Zondervan Jelte Zondervan (commissielid) vanaf 01-01-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Jelle Hekman Jelle Hekman (griffier)
Foto van Marijke de Jong Marijke de Jong (raadsadviseur) vanaf 01-01-2014
Foto van AnneMarie Hiemstra AnneMarie Hiemstra (raadsadviseur) vanaf 01-01-2014
Foto van Jacqueline Willenborg Jacqueline Willenborg (raadsadviseur) vanaf 01-01-2014
Foto van Edith Leito Edith Leito (ondersteuning griffie) vanaf 01-01-2014
Foto van Gerda Wierdsma Gerda Wierdsma (ondersteuning griffie) vanaf 01-01-2014
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van Gerth Molenaar Gerth Molenaar (voorzitter)
Foto van Robert Olieman Robert Olieman (vicevoorzitter)
Foto van Jacqueline Willenborg Jacqueline Willenborg (ambtelijk secretaris) vanaf 01-01-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Klaas Overbeek Klaas Overbeek (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Hetty Veneklaas Hetty Veneklaas (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Sarah van Lindenberg-Hess Sarah van Lindenberg-Hess (gemeenteraadslid)
Foto van Dinno de Meer Dinno de Meer (gemeenteraadslid) tot 25-03-2014
Foto van Pim van Rossum Pim van Rossum (gemeenteraadslid)
Foto van Siem Scherpenzeel Siem Scherpenzeel (gemeenteraadslid)
Foto van Marnix Veldhuijzen Marnix Veldhuijzen (gemeenteraadslid)
Foto van Hans van den Boogaard Hans van den Boogaard (commissielid) vanaf 28-10-2014
Foto van Astrid Verweij-Bouwman Astrid Verweij-Bouwman (commissielid)
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Ike Roetman Ike Roetman (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Frans de Ronde Frans de Ronde (gemeenteraadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Linda van Dort Linda van Dort (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Piet Paul Piet Paul (gemeenteraadslid)
Foto van Annet Schoevaars Annet Schoevaars (gemeenteraadslid)
Foto van Tjeerd Schuhmacher Tjeerd Schuhmacher (gemeenteraadslid)
Foto van Ed Theunen Ed Theunen (gemeenteraadslid)
Foto van Gertjan Verstoep Gertjan Verstoep (gemeenteraadslid)
Foto van Irma Gondrie Irma Gondrie (commissielid) vanaf 16-12-2014
 

Het Vechtse Verbond

Fractie informatie

Logo van Het Vechtse Verbond
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Mieke Hoek Mieke Hoek (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
 

Lokaal Liberaal

Fractie informatie

Logo van Lokaal Liberaal
Aantal zetels op 31-12-2014
8

Leden

Foto van Suzanne Kox-Meijer Suzanne Kox-Meijer (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid)
Foto van Suzanne Kox-Meijer Suzanne Kox-Meijer (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Frank van Liempdt Frank van Liempdt (gemeenteraadslid)
Foto van Ronald van Liempdt Ronald van Liempdt (gemeenteraadslid)
Foto van Hans van Maanen Hans van Maanen (gemeenteraadslid)
Foto van Onno Tijdgat Onno Tijdgat (gemeenteraadslid)
Foto van Bas Verwaaijen Bas Verwaaijen (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Rein Bonhof Rein Bonhof (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Olaf Morel Olaf Morel (commissielid)
Foto van Frank Venus Frank Venus (commissielid)
Foto van Bas Verwaaijen Bas Verwaaijen (commissielid) tot 27-03-2014
 

Maarssen 2000

Fractie informatie

Logo van Maarssen 2000
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid)
Foto van Harry Noltes Harry Noltes (gemeenteraadslid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Maarten van Dijk Maarten van Dijk (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Els Swerts Els Swerts (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Joseph Toonen Joseph Toonen (gemeenteraadslid)
Foto van Dr. Msc. Douwe van der Wal Dr. Msc. Douwe van der Wal (gemeenteraadslid)
Foto van John Autar John Autar (commissielid) vanaf 22-04-2014
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Wim Ubaghs Wim Ubaghs (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Edwin Marinus Edwin Marinus (commissielid)
Foto van Kenneth Romp Kenneth Romp (commissielid)
 

Streekbelangen

Fractie informatie

Logo van Streekbelangen
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Rob Roos Rob Roos (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Renie Vis-de Ceuninck van Capelle Renie Vis-de Ceuninck van Capelle (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Karin van Vliet Karin van Vliet (gemeenteraadslid)
Foto van Dirk de Graaf Dirk de Graaf (commissielid)
Foto van Jacques Helling Jacques Helling (commissielid) vanaf 22-04-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
8

Leden

Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Kathalijne de Kruif Kathalijne de Kruif (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (gemeenteraadslid) vanaf 30-09-2014
Foto van Frank Masteling Frank Masteling (gemeenteraadslid)
Foto van Rick Nederend Rick Nederend (gemeenteraadslid)
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (gemeenteraadslid)
Foto van Babet de Vries Babet de Vries (gemeenteraadslid)
Foto van Arjan Wisseborn Arjan Wisseborn (gemeenteraadslid)
Foto van Jeroen Willem Klomps Jeroen Willem Klomps (commissielid)
Foto van Bas van Schaik Bas van Schaik (commissielid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Linda Hogeveen Linda Hogeveen (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Femke Goedendorp Femke Goedendorp (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Gerrit Phaff Gerrit Phaff (gemeenteraadslid)
Foto van Elmar de Ridder Elmar de Ridder (gemeenteraadslid)
Foto van Steven Rosman Steven Rosman (gemeenteraadslid)
Foto van Dick Verwoert Dick Verwoert (gemeenteraadslid) vanaf 27-03-2014
 

Stichtse Vecht Beweegt

Fractie informatie

Logo van Stichtse Vecht Beweegt
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Dik van 't Hof Dik van 't Hof (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)