Gemeenteraad en college

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2018
34

Leden

Foto van Yvonne van Mastrigt Yvonne van Mastrigt (waarnemend burgemeester en voorzitter van het college en de raad) vanaf 01-08-2018
Foto van Marc Witteman Marc Witteman (burgemeester en voorzitter van het college en de raad) tot 01-08-2018
Foto van Rianne Beekman Rianne Beekman (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Rein Bonhof Rein Bonhof (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (gemeenteraadslid)
Foto van Maarten van Dijk Maarten van Dijk (gemeenteraadslid)
Foto van Linda van Dort Linda van Dort (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018tot 26-04-2018
Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid)
Foto van Albert Gemke Albert Gemke (gemeenteraadslid)
Foto van Femke Goedendorp Femke Goedendorp (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Riëtte Habes Riëtte Habes (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jacques Helling Jacques Helling (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Mieke Hoek Mieke Hoek (gemeenteraadslid)
Foto van Dik van 't Hof Dik van 't Hof (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Linda Hogeveen Linda Hogeveen (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Vital van der Horst Vital van der Horst (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Jeroen Willem Klomps Jeroen Willem Klomps (gemeenteraadslid) tot 26-04-2018
Foto van Suzanne Kox-Meijer Suzanne Kox-Meijer (gemeenteraadslid)
Foto van Arjan Kroon Arjan Kroon (gemeenteraadslid) vanaf 10-07-2018
Foto van Ronald van Liempdt Ronald van Liempdt (gemeenteraadslid)
Foto van Frank van Liempdt Frank van Liempdt (gemeenteraadslid) tot 26-04-2018
Foto van Sarah van Lindenberg-Hess Sarah van Lindenberg-Hess (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hans van Maanen Hans van Maanen (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Frank Masteling Frank Masteling (gemeenteraadslid) tot 29-03-2018
Foto van Dinno de Meer Dinno de Meer (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Rick Nederend Rick Nederend (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (gemeenteraadslid)
Foto van Harry Noltes Harry Noltes (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Klaas Overbeek Klaas Overbeek (gemeenteraadslid)
Foto van Tessa Overdijkink Tessa Overdijkink (gemeenteraadslid) vanaf 26-04-2018
Foto van Piet Paul Piet Paul (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Gerrit Phaff Gerrit Phaff (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Elmar de Ridder Elmar de Ridder (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Gerry Rijsterborgh-Plomp Gerry Rijsterborgh-Plomp (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Ike Roetman Ike Roetman (gemeenteraadslid)
Foto van Frans de Ronde Frans de Ronde (gemeenteraadslid)
Foto van Rob Roos Rob Roos (gemeenteraadslid)
Foto van Steven Rosman Steven Rosman (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Pim van Rossum Pim van Rossum (gemeenteraadslid) vanaf 26-04-2018
Foto van Siem Scherpenzeel Siem Scherpenzeel (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Annet Schoevaars Annet Schoevaars (gemeenteraadslid) vanaf 26-04-2018
Foto van Tjeerd Schuhmacher Tjeerd Schuhmacher (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Els Swerts Els Swerts (gemeenteraadslid)
Foto van Ed Theunen Ed Theunen (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Onno Tijdgat Onno Tijdgat (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Joseph Toonen Joseph Toonen (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wim Ubaghs Wim Ubaghs (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hetty Veneklaas Hetty Veneklaas (gemeenteraadslid) tot 26-04-2018
Foto van Gertjan Verstoep Gertjan Verstoep (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Bas Verwaaijen Bas Verwaaijen (gemeenteraadslid)
Foto van Dick Verwoert Dick Verwoert (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Renie Vis-de Ceuninck van Capelle Renie Vis-de Ceuninck van Capelle (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Karin van Vliet Karin van Vliet (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Babet de Vries Babet de Vries (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Arjan Wisseborn Arjan Wisseborn (gemeenteraadslid) vanaf 26-04-2018
Foto van Elfride Zeldenrust Elfride Zeldenrust (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Jelle Hekman Jelle Hekman (griffier)
 

College van burgemeester en wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van burgemeester en wethouders

Leden

Foto van Yvonne van Mastrigt Yvonne van Mastrigt (waarnemend burgemeester en voorzitter van het college en de raad) vanaf 01-08-2018
Foto van Marc Witteman Marc Witteman (burgemeester en voorzitter van het college en de raad) tot 01-08-2018
Foto van Eric Balemans Eric Balemans (wethouder Middelen, Verkeer en Omgevingswet en 1e locoburgemeester) tot 26-04-2018
Foto van Jeroen Willem Klomps Jeroen Willem Klomps (wethouder Middelen, Verkeer en Omgevingswet en 1e locoburgemeester) vanaf 26-04-2018
Foto van Linda van Dort Linda van Dort (wethouder Ruimte, Milieu en Duurzaamheid en 2e locoburgemeester)
Foto van Franko Živković-Laurenta Franko Živković-Laurenta (wethouder Ruimte, Milieu en Duurzaamheid en 2e locoburgemeester) tot 26-04-2018
Foto van Jacqueline Koops Jacqueline Koops (wethouder Economie, Cultuur en Leefomgeving en 3e locoburgemeester) tot 26-04-2018
Foto van Frank van Liempdt Frank van Liempdt (wethouder Economie, Cultuur en Leefomgeving en 3e locoburgemeester) vanaf 26-04-2018tot 12-12-2018
Foto van Hetty Veneklaas Hetty Veneklaas (wethouder Sociaal en 3e locoburgemeester) vanaf 26-04-2018
Foto van Warner van Vossen Warner van Vossen (wethouder en 5e locoburgemeester) tot 26-04-2018
Foto van Annette van Hussel Annette van Hussel (gemeentesecretaris)
Foto van Pieter de Groene Pieter de Groene (wethouder) tot 09-02-2018
 

Commissies

Orgaan informatie

Logo van Commissies

Leden

Foto van Rein Bonhof Rein Bonhof (commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Hans van den Boogaard Hans van den Boogaard (commissielid)
Foto van Mario van Dijk Mario van Dijk (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Lucien Farzan Lucien Farzan (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Marja van Gaalen Marja van Gaalen (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Irma Gondrie Irma Gondrie (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Dirk de Graaf Dirk de Graaf (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Riëtte Habes Riëtte Habes (commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Niek de la Haije Niek de la Haije (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 07-08-2018
Foto van Jacques Helling Jacques Helling (commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Bob de Jager Bob de Jager (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Nick Jansen Nick Jansen (commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sophia Jeddaoui Sophia Jeddaoui (commissielid) vanaf 29-05-2018
Foto van Shyrin Karamat-Ali Shyrin Karamat-Ali (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Pleun van der Kooij Pleun van der Kooij (commissielid)
Foto van Arjan Kroon Arjan Kroon (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Cor Maan Cor Maan (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Natasja van Maanen Natasja van Maanen (commissielid) vanaf 21-11-2018
Foto van Joost Molewijk Joost Molewijk (commissielid) tot 30-03-2018
Foto van Olaf Morel Olaf Morel (commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ody Neisingh Ody Neisingh (commissielid) tot 30-03-2018
Foto van Roy de Pijper Roy de Pijper (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Chris Portengen Chris Portengen (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Kenneth Romp Kenneth Romp (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Roos Roodnat Roos Roodnat (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Bas van Schaik Bas van Schaik (commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Flip Tengnagel Flip Tengnagel (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Frank Venus Frank Venus (commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ruud Vermeent Ruud Vermeent (commissielid) vanaf 29-12-2018
Foto van Astrid Verweij-Bouwman Astrid Verweij-Bouwman (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Henk van Vliet Henk van Vliet (commissielid) vanaf 26-04-2018tot 18-07-2018
Foto van Ben Vreugdenhil Ben Vreugdenhil (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Kees van Vuuren Kees van Vuuren (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Dr. Msc. Douwe van der Wal Dr. Msc. Douwe van der Wal (commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Immanuel Wijland Immanuel Wijland (commissielid) vanaf 10-07-2018
Foto van Manon Wolfkamp Manon Wolfkamp (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Jelte Zondervan Jelte Zondervan (commissielid) tot 27-03-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Jelle Hekman Jelle Hekman (griffier)
Foto van Marijke de Jong Marijke de Jong (raadsadviseur)
Foto van AnneMarie Hiemstra AnneMarie Hiemstra (raadsadviseur)
Foto van Jacqueline Willenborg Jacqueline Willenborg (raadsadviseur)
Foto van Edith Leito Edith Leito (ondersteuning griffie) tot 31-12-2018
Foto van Ilona van Veenendaal Ilona van Veenendaal (ondersteuning griffie) vanaf 14-11-2018
Foto van Gerda Wierdsma Gerda Wierdsma (ondersteuning griffie)
Foto van Ellen van den Berg Ellen van den Berg (communicatieadviseur) vanaf 01-01-2018tot 25-04-2018
Foto van Hanneke Heuker Hanneke Heuker (communicatieadviseur) vanaf 01-05-2018
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van Gerth Molenaar Gerth Molenaar (voorzitter)
Foto van Robert Olieman Robert Olieman (vicevoorzitter)
Foto van Jacqueline Willenborg Jacqueline Willenborg (ambtelijk secretaris)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Klaas Overbeek Klaas Overbeek (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Hetty Veneklaas Hetty Veneklaas (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) tot 26-04-2018
Foto van Sarah van Lindenberg-Hess Sarah van Lindenberg-Hess (gemeenteraadslid)
Foto van Dinno de Meer Dinno de Meer (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Klaas Overbeek Klaas Overbeek (gemeenteraadslid) tot 29-03-2018
Foto van Pim van Rossum Pim van Rossum (gemeenteraadslid)
Foto van Siem Scherpenzeel Siem Scherpenzeel (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Hans van den Boogaard Hans van den Boogaard (commissielid)
Foto van Astrid Verweij-Bouwman Astrid Verweij-Bouwman (commissielid)
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Ike Roetman Ike Roetman (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Frans de Ronde Frans de Ronde (gemeenteraadslid)
Foto van Kees van Vuuren Kees van Vuuren (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Immanuel Wijland Immanuel Wijland (commissielid) vanaf 10-07-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Albert Gemke Albert Gemke (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Linda van Dort Linda van Dort (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018tot 26-04-2018
Foto van Piet Paul Piet Paul (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Annet Schoevaars Annet Schoevaars (gemeenteraadslid)
Foto van Tjeerd Schuhmacher Tjeerd Schuhmacher (gemeenteraadslid)
Foto van Ed Theunen Ed Theunen (gemeenteraadslid)
Foto van Gertjan Verstoep Gertjan Verstoep (gemeenteraadslid)
Foto van Marja van Gaalen Marja van Gaalen (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Irma Gondrie Irma Gondrie (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Shyrin Karamat-Ali Shyrin Karamat-Ali (commissielid) vanaf 26-04-2018
 

Het Vechtse Verbond

Fractie informatie

Logo van Het Vechtse Verbond
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Mieke Hoek Mieke Hoek (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Nick Jansen Nick Jansen (commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk van Vliet Henk van Vliet (commissielid) vanaf 26-04-2018tot 18-07-2018
 

Lokaal Liberaal

Fractie informatie

Logo van Lokaal Liberaal
Aantal zetels op 31-12-2018
9

Leden

Foto van Suzanne Kox-Meijer Suzanne Kox-Meijer (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Rein Bonhof Rein Bonhof (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid)
Foto van Suzanne Kox-Meijer Suzanne Kox-Meijer (gemeenteraadslid) tot 29-03-2018
Foto van Frank van Liempdt Frank van Liempdt (gemeenteraadslid)
Foto van Ronald van Liempdt Ronald van Liempdt (gemeenteraadslid)
Foto van Hans van Maanen Hans van Maanen (gemeenteraadslid)
Foto van Tessa Overdijkink Tessa Overdijkink (gemeenteraadslid) vanaf 26-04-2018
Foto van Onno Tijdgat Onno Tijdgat (gemeenteraadslid)
Foto van Bas Verwaaijen Bas Verwaaijen (gemeenteraadslid)
Foto van Rein Bonhof Rein Bonhof (commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Olaf Morel Olaf Morel (commissielid)
Foto van Frank Venus Frank Venus (commissielid)
 

Maarssen 2000

Fractie informatie

Logo van Maarssen 2000
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Riëtte Habes Riëtte Habes (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) vanaf 10-07-2018
Foto van Ron Druppers Ron Druppers (gemeenteraadslid)
Foto van Riëtte Habes Riëtte Habes (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018tot 10-07-2018
Foto van Harry Noltes Harry Noltes (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Arjan Kroon Arjan Kroon (commissielid) vanaf 26-04-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Maarten van Dijk Maarten van Dijk (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Els Swerts Els Swerts (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Joseph Toonen Joseph Toonen (gemeenteraadslid)
Foto van Dr. Msc. Douwe van der Wal Dr. Msc. Douwe van der Wal (gemeenteraadslid)
Foto van John Autar John Autar (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Mario van Dijk Mario van Dijk (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Sophia Jeddaoui Sophia Jeddaoui (commissielid) vanaf 29-05-2018
Foto van Pleun van der Kooij Pleun van der Kooij (commissielid)
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Wim Ubaghs Wim Ubaghs (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Hans van Maanen Hans van Maanen (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018tot 18-09-2018
Foto van Edwin Marinus Edwin Marinus (commissielid)
Foto van Kenneth Romp Kenneth Romp (commissielid)
Foto van Ruud Vermeent Ruud Vermeent (commissielid) vanaf 29-03-2018
 

Streekbelangen

Fractie informatie

Logo van Streekbelangen
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Rob Roos Rob Roos (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Renie Vis-de Ceuninck van Capelle Renie Vis-de Ceuninck van Capelle (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) tot 27-03-2018
Foto van Jacques Helling Jacques Helling (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Vital van der Horst Vital van der Horst (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Karin van Vliet Karin van Vliet (gemeenteraadslid)
Foto van Lucien Farzan Lucien Farzan (commissielid) vanaf 26-04-2018
Foto van Dirk de Graaf Dirk de Graaf (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Niek de la Haije Niek de la Haije (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 07-08-2018
Foto van Jacques Helling Jacques Helling (commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Chris Portengen Chris Portengen (commissielid) vanaf 26-04-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
6

Leden

Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter)
Foto van Jeroen Willem Klomps Jeroen Willem Klomps (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) tot 26-04-2018
Foto van Rianne Beekman Rianne Beekman (gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Pauline Bredt-Aler Pauline Bredt-Aler (gemeenteraadslid) tot 29-03-2018
Foto van Frank Masteling Frank Masteling (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Rick Nederend Rick Nederend (gemeenteraadslid)
Foto van Jos van Nieuwenhoven Jos van Nieuwenhoven (gemeenteraadslid)
Foto van Babet de Vries Babet de Vries (gemeenteraadslid)
Foto van Arjan Wisseborn Arjan Wisseborn (gemeenteraadslid)
Foto van Elfride Zeldenrust Elfride Zeldenrust (gemeenteraadslid) vanaf 03-01-2018tot 27-03-2018
Foto van Bob de Jager Bob de Jager (commissielid) tot 27-03-2018
Foto van Bas van Schaik Bas van Schaik (commissielid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66

Leden

Foto van Femke Goedendorp Femke Goedendorp (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) tot 27-03-2018
Foto van Linda Hogeveen Linda Hogeveen (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Gerrit Phaff Gerrit Phaff (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Elmar de Ridder Elmar de Ridder (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Steven Rosman Steven Rosman (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dick Verwoert Dick Verwoert (gemeenteraadslid) tot 27-03-2018
 

Stichtse Vecht Beweegt

Fractie informatie

Logo van Stichtse Vecht Beweegt

Leden

Foto van Dik van 't Hof Dik van 't Hof (gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter) tot 27-03-2018