Frank van Liempdt

Naam: Frank van Liempdt

wethouder Ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en dierenwelzijn en 3e locoburgemeester, College van burgemeester en wethouders
raadslid, Lokaal Liberaal
gemeenteraadslid, Gemeenteraad
College van burgemeester en wethouders wethouder Ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en dierenwelzijn en 3e locoburgemeester Actief sinds 08 jul. 2020 Bekijk pagina

Algemeen

 Taken:

  • ruimtelijke ordening
  • volkshuisvesting
  • water en riool
  • dierenwelzijn

 

3e locoburgemeester

 

Wijkwethouder: Maarssenbroek en Breukelen

 

 

 

Nevenfuncties

Nevenfuncties uit hoofde van het ambt (qualitate qua):

  • Voorzitter bestuur Stichting Urgentieverlening West-Utrecht
  • Plaatsvervangend lid van het Algemeen bestuur van Recreatieschap Stichtse Groenlanden
  • Plaatsvervangend lid van het Algemeen bestuur van Plassenschap Loosdrecht e.o.

 

Nevenfuncties niet uit hoofde van het ambt :  

Bezoldigd:

  • Geen

 

Onbezoldigd:

  • Geen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 08 jul. 2020 wethouder Ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en dierenwelzijn en 3e locoburgemeester, College van burgemeester en wethouders
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 raadslid, Lokaal Liberaal
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2020

  • 01 jul. 2019 - 08 jul. 2020 gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • 03 nov. 2011 - 08 jul. 2020 raadslid, Lokaal Liberaal

2018

  • 26 apr. 2018 - 12 dec. 2018 wethouder Economie, Cultuur en Leefomgeving en 3e locoburgemeester, College van burgemeester en wethouders
  • 03 nov. 2011 - 26 apr. 2018 gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens