Jos van Nieuwenhoven

Naam: Jos van Nieuwenhoven

raadslid, Lokaal Liberaal
gemeenteraadslid, Gemeenteraad

Algemeen

 

Mobiel nummer   : 06 31 99 87 85

Ik ben Jos van Nieuwenhoven (1967) en trotse vader van Stan (1998) en Lynn (2000) en het baasje van hond Luna. Na vele jaren met plezier in Maarssenbroek gewoond te hebben woon ik nu met veel plezier in de wijk Broeckland in Breukelen. Sinds 2011 was ik in Stichtste Vecht raadslid voor de VVD. Met ingang van dec. 2021 ben ik raadslid voor Lokaal Liberaal. De regels binnen de VVD laten niet toe om na drie termijnen een verkiesbare plek te krijgen op de lijst. Lokaal Liberaal hecht juist veel waarde aan ervaring als gemeenteraadslid en heeft mij de kans geboden om mijn ambitiue voor nog een termijn in de gemeenteraad waar te maken. Naast mijn raadslidmaatschap ben ik ondernemer en ben ik actief als voorzitter voor het Comité 4 en 5 mei Maarssen en Tienhoven en vrijwilliger bij Maarssen on Ice en de Vechtse Vaarparade. In het verleden heb ik mij ook jarenlang op verschillende manieren ingezet voor de samenleving. In 1999 tot 2009 was ik voorzitter van de wijkcommissie Zwanenkamp en mede-oprichter van het eerste signaleringsteam in Stichtse Vecht.  In de wijkcommissie heb ik mij intensief bezig gehouden met het traject verganging hoogspanningsmasten, verbreden van de A2 en het geluidsscherm, de komst van de fietsbrug, de ontwikkelingen in Wijkpark Maarssenbroek en het voorkomen van windmolens direct achter Zwanenkamp in Maarssenbroek.

In de gemeenteraad heb ik mij ingezet op de portefeuilles Ruimtelijk Ordening, Verkeer en Leefbaarheid en ben tevens lid van het Presidium.

 

 

Nevenfuncties

Bezoldigd:

  • Eigenaar Matrassenstad in Breukelen

Onbezoldigd:

  • Voorzitter Stichting 4 en 5 mei Maarssen en Tienhoven
  • Vrijwilliger Maarssen on Ice en Vechtse Vaarparade

Functie historie

Heden

  • Actieve functie raadslid, Lokaal Liberaal
  • Actief sinds 30 sep. 2014 gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2014

  • 22 apr. 2014 - 30 sep. 2014 commissielid, Commissies
  • 03 jan. 2011 - 25 mrt. 2014 gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens