Jeroen Willem Klomps

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Jeroen Willem Klomps

Algemeen

Taken:

 

  1. Financiën
  2. gemeentelijke huisvesting en facilitaire zaken
  3. maatschappelijk vastgoed
  4. dienstverlening
  5. inkoop- en aanbestedingen
  6. toezicht gemeenschappelijke regelingen
  7. personeel en organisatie
  8. de omgevingswet
  9. verkeer
  10. cultuur (incl. lokale media)
  11. monumenten
  12. duurzaamheid en milieu
  13. grondbedrijf

 

1e locoburgemeester

 Wijkwethouder: Breukelen, Vreeland,  Nigtevecht en Nieuwersluis

Nevenfuncties

Nevenfuncties uit hoofde van het ambt (qualitate qua):  

  • Voorzitter Raad van Commissarissen stichting Kansis en KansisGroen.
  • Voorzitter bestuur Stichting Milieu Educatief Centrum Maarssen (MEC)
  • Voorzitter Bestuurstafel Duurzame Bereikbaarheid U10
  • Lid algemeen bestuur Afvalverwerking Utrecht
  • Lid dagelijks bestuur Omgevingsdienst Regio Utrecht
  • Lid algemeen bestuur Omgevingsdienst Regio Utrecht
  • Lid bestuur Belastingsamenwerking gemeenten en hoogheemraadschap Utrecht
  • Lid bestuur Opheffing BSWW
  • Lid Raad van Commissarissen stichting WerkwIJSS-schoon
  • Lid Regiegroep U10
  • Lid Commissie Regionaal Overleg Luchthaventerrein Hilversum
  • Lid Omgevingsraad Schiphol
  • Plaatsvervangend lid algemeen bestuur Gemeentelijke Gezondheidsdienst regio Utrecht
  • Plaatsvervangend lid Regiegroep Talent primair (samenwerkingsovereenkomst)
  • Plaatsvervangend lid Toezichthoudend orgaan Stichting openbaar onderwijs Rijn- en Heuvelland (Wereldkidz)

 

 Nevenfuncties niet uit hoofde van het ambt:  

Bezoldigd:

  • Klomps Management & Consultancy

Onbezoldigd: 

  • Fundraiser Reumafonds

 

 

Functie historie

2021

  • 26 apr. 2018 - 07 sep. 2021 wethouder Middelen, mobiliteit, duurzaamheid en cultuur en 4e locoburgemeester, College van burgemeester en wethouders

2018

  • 01 dec. 2017 - 26 apr. 2018 gemeenteraadslid, tevens fractievoorzitter, VVD
  • 31 mrt. 2015 - 26 apr. 2018 gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2017

  • 31 mrt. 2015 - 01 dec. 2017 gemeenteraadslid, VVD

2015

  • 31 mei 2011 - 31 mrt. 2015 commissielid, Commissies
  • 31 mei 2011 - 31 mrt. 2015 commissielid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens